Lista produktów marki Agrobios

PRODUCENT I DYSTRYBUTOR PROBIOTYKÓW

Jesteśmy główny dystrybutorem firmy Living Food. Posiadamy w ofercie probiotyki w formie koncentratów jak i gotowych napojów o różnych odmianach oraz inne produkty nie zbędne w procesie prawidłowego żywienia.

Oferujemy wyjątkową i wysoce skuteczną kombinacją pożytecznych mikroorganizmów które działają jako silna grupa, aby zrównoważyć i zregenerować każde środowisko, w którym zostały wprowadzone. Umożliwiając w ten sposób; ludziom, ziemi, roślinom, zwierzętom oraz wnętrzom naszych domów na zdrowe życie w harmonii.

Oferowane przez nas preparaty zawierają szeroką gamę pożytecznych, probiotycznych mikroorganizmów, hodowanych razem w długotrwałym procesie fermentacji. Takie postępowanie umożliwia im prawidłowy wzrost i naturalne współdziałanie. Ten unikalny proces pomaga stworzyć konsorcjum wysoce efektywnych, współzależnych mikrobów, które mają zdolność przetrwania razem w każdym środowisku, w którym są umieszczone. Wpływając na to środowisko w kierunku regeneracyjnym, niezależnie od tego, czy jest to ludzkie ciało, ziemia, roślina, zwierzę czy wnętrze naszego domu.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji
Pokazano 1-12 z 24 pozycji