Narimax Lactose Free
zoom_out_map
  • Narimax Lactose Free

Narimax Lactose Free

42,89 zł
Brutto

Narimax Lactose Free w kapsułkach służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej u dzieci i dorosłych.

Lactobacillus acidophilus to szczep bakterii kwasu mlekowego. Wyjątkowość produktu polega na użyciu w procesie jego wytwarzania soi (bez GMO), a nie mleka zwierzęcego (krowiego czy koziego). Z tego względu produkt nie zawiera laktozy. Soja jest używana do wytwarzania produktu, ale nie jest jego składnikiem. 

Obecnie 1 Przeglądających online
Ilość
Obecnie brak na stanie
favorite
0

Składniki:
Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine, otoczka kapsułki - substancja żelująca: guma gellan, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza


Zalecana porcja dzienna:

- Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 2-3 kapsułki 3 razy dziennie,
- Dzieci w wieku od 6 do 12 lat:1 kapsułka 3 razy dziennie,
- Dzieci w wieku od 3 do 6 lat 1 kapsułka 2 razy dziennie,

Czas przyjmowania:
Dla optymalnego efektu zaleca się przyjmować przez  5-6 tygodni.

Sposób użycia:
Kapsułki "Narimax Lactose Free" należy przyjmować 15-20 minut przed posiłkami z ½ szklanki napoju o temperaturze pokojowej. Można otworzyć kapsułkę i rozpuścić jej zawartość w napoju.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie spożywać przy nadwrażliwości na składniki produktu. Kobiety w ciąży i karmiące powinny spożywać preparat po konsultacji z lekarzem.

Przechowywać w chłodnym miejscu w temperaturze nie wyższej niż + 10 °C w sposób niedostępny dla małych dzieci. Tylko na czas transportu  może być przechowywany w temperaturze pokojowej. 

4850016650647

Specyficzne kody

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.