zoom_out_map

PROBIO Ogród Chlorella & Spirulina 500 ml

27,00 zł
Brutto

Ekstrakt Chlorelli i Spiruliny biostymulator z alg  to rewelacyjny naturalny preparat do ogrodu każdego, świadomego ogrodnika. Szczególnie efektywnie działa w sytuacjach stresowych dla roślin, takich jak: zimno, susza oraz w niedoborach składników pokarmowych.

Połączenie chlorelli, spiruliny, drożdży i lucerny  tworzy synergiczną mieszankę bogatą w witaminy,  makro- i mikroelementy oraz aminokwasy, polipeptydy, fitohormony (gibereliny, auksyny, cytokininy), przeciwutleniacze i związki o właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych. Fermentacja bakteryjna mikro-alg z ekstraktem drożdżowym i lucerną daje roślinom  wysoką biodostępność i przyswajalność niezbędnych składników.

Obecnie 1 Przeglądających online
Ilość
favorite
0

EKOLOGIA GLEBY  -  Z MIŁOŚCI DO OGRODU

100 % NATURY

PROBIO Ogród Chlorella&Spirulina – naturalny, odżywczy, mikrobiologiczny preparat wspierający życie glebowe oraz dostarczający roślinom siły i witalności. Szczególnie efektywnie działa w sytuacjach stresowych dla roślin, takich jak: zimno, susza oraz w niedoborach składników pokarmowych. 

Skład:
ekstrakt z procesu fermentacji mikroalg – chlorelli i spiruliny oraz drożdży i lucerny z udziałem bakterii lactobacillus i bacillus.

Połączenie chlorelli, spiruliny, drożdży i lucerny tworzy synergiczną mieszankę bogatą w witaminy, makro i mikroelementy oraz aminokwasy, polipeptydy, fitohormony (gibereliny, auksyny, cytokininy), przeciwutleniacze i związki o właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych. Fermentacja bakteryjna mikro-alg z ekstraktem drożdżowym i lucerną daje roślinom wysoką biodostępność i przyswajalność niezbędnych składników.

Dlaczego należy stosować PROBIO Ogród Chlorella & Spirulina

  • 100% składników naturalnych
  • Rośliny rozwijają się szybciej i wykazują wyższy stan zdrowotny 
  • Mikro-algi aktywują szereg procesów metabolicznych, regulujących wzrost i rozwój roślin 
  • Poprawia kiełkowanie i wzrost roślin 
  • Zwiększa masę korzeni 
  • Chlorella zwiększa wchłanianie składników pokarmowych
  • Smaczne i zdrowe zbiory z dłuższym okresem świeżości.


Bakterie z preparatu PROBIO Ogród  wnikają w roślinę stymulując wzrost i tworząc dobre, zdrowe systemy korzeniowe, dając roślinom witalność i znacznie większą odporność na ataki szkodników i chorób grzybiczych.


Sposób użycia: 

Dla uwolnienia pełnego potencjału uprawy zaleca się stosować preparat naprzemiennie ze środkiem z dużą koncentracją mikroorganizmów Bacillus VIP. 

W  formie oprysku na pędy i liście a także do podlewania gleby.

Pierwszy zabieg najlepiej zastosować przed siewem na przekopaną glebę i zagrabić.

Dobrze jest stosować PROBIO Ogród Chlorella & Spirulina minimum raz na dwa tygodnie w połączeniu z innymi preparatami serii PROBIO Ogród.


Dawkowanie:

10 ml preparatu na 1 l wody w dni pochmurne lub wieczorem.

Stosować zgodnie z przeznaczeniem.

Produkt bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska.

5907222532102
49 Przedmioty

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Ulotka PROBIO Ogród

Pliki do pobrania (900.89k)
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.